زندگی

گره زدن آب شرب هوراند به سد عمارت غیرمنطقی است

گره زدن آب شرب هوراند به سد عمارت غیرمنطقی است

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی بر لزوم حل ریشه‌ای بحران کم‌آبی در هوراند تأکید کرد و گفت: گره زدن آب شرب هوراند به سد عمارت غیرمنطقی است.

گره زدن آب شرب هوراند به سد عمارت غیرمنطقی است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع جیره‌بندی آب شرب در شهر هوراندگفت: کمبود آب شرب تنها مختص شهرستان هوراند یا سایر مناطق قره‌داغ نیست، بلکه اکثر استان‌های کشور با بحران کم‌آبی مواجه‌اند.

او افزود: اینکه منتظر باشیم تا سد عمارت تکمیل شود و بتوانیم از این طریق آب شرب هوراند را تأمین کنیم پروسه‌ای زمان‌بر است و حقیقتاً نمی‌توانیم منتظر بمانیم.

او در پاسخ به سؤالی مبنی‌بر این‌که آیا برای تأمین آب شرب هوراند اقدامی صورت می‌گیرد؟ گفت: ما مدیران استانی را مسئول تأمین آب شرب هوراند می‌دانیم و از آن‌ها خواسته‌ایم تا نسبت به حل بحران کم‌آبی هوراند چاره اندیشی کنند هرچند اگر به تکمیل سد عمارت برای تأمین آب شرب هوراند امیدوار باشیم این مشکل حل نخواهد شد.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که به گزینه‌های مختلف برای تأمین دائمی آب شرب شهرستان هوراند فکر‌هایی کرده‌ایم، یادآور شد: در حال آب شرب هوراند با روش‌های مختلفی تأمین می‌شود، ولی به هر حال باید برای حل دائمی این مشکل راهکار اساسی پیدا کنیم.

انتهای پیام/

منبع

گره زدن آب شرب هوراند به سد عمارت غیرمنطقی است
www.yjc.news

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا